Prehľad návštev

qizhenapp00:54:20
wangqing01:19:59
zhangxiaosan01:41:21
chuxia199502:06:16
rarobling03:08:08
xiaoxiangyu03:18:24
Nfu060807:42:08
lele12314 1 deň
qianyuqianxun 1 deň
VerdeganDan 1 deň

> Registrovaných členov: 1,271


Spojte sa s nami


Az-Europe

Sponzori


ElbiaHosting

Vitajte

Vitajte na Oficiálnej PHP-Fusion Podpore pre Slovenskú Republiku. PHP-Fusion je Open-Source systém (CMS) je napísaný v jazyku PHP a MySQL. Systém má jednoduchú administráciu, ktorá obsahuje všetko, čo vaša web stránka štandardne potrebuje. Ďalšie funkcie, ktoré tento CMS obsahuje sú:
Diskusné fórum
Fotogaléria
Novinky a články
Registrácia pre návštevníkov
Downloady
Ankety
a mnoho ďalších ...
Stiahnuť najnovší PHP-Fusion 7.02.07 Stiahnuť najnovší PHP-Fusion 7.02.07
Aktualizácie Aktualizácie pre váš PHP-Fusion

PHP-FUSION 9Vytlačiť

PHP-FusionMilí členovia a fanatici PHP-Fusion systému, plánuje sa tu zmena - prechod na nový systém verzie 9.
Na zmene momentálne pracujeme. Máte sa na čo tešiť :)

Roboti a spamVytlačiť

BezpečnosťV poslednej dobre bolo zaznamenané veľké množstvo robotov a spambotov rozšírených po internete, ktorí napadlo aj systém PHP-Fusion. Je náročné bojovať proti takýmto botom preto vás prosíme aby ste tejto problematike venovali pozornosť a nenechali to nepovšimnuté. Vážne to ohrozuje bezpešnosť vašich dát preto prosím urobte patričné opatrenia, ktoré botom znemožnia automatickú registráciu, a to veľmi jednoducho - Google captcha.

Nábor do admin tímuVytlačiť

TlačVzhľadom na to, že jeden administrátor sám nič nezmôže, je potrebný admin tím, ktorý bude spoľahlivo spravovať a podporovať vývoj PHP-Fusion systému. Vaše CV posielajte na email info@php-fusion.sk.

S pozdravom
root

Premazaní užívateliaVytlačiť

BezpečnosťVzhľadom na bezpečnosť tejto komunity boli premazaní užívatelia podľa dátumu registrácie, takže môže sa stať, že váš účet už neexistuje. Ospravedlňujeme sa za tieto komplikácie. Poprosíme vás registrovať sa ešte raz.

S pozdravom Admin.

Hľadáme správcu pre sekciu sťahovanieVytlačiť

Na stiahnutieKeďže potrebujeme zvýšiť počet súborov na stiahnutie na tento podpore, radi by sme vyhlásili "súťaž o post správcu sekcie na sťahovanie". Člen, ktorý odošle najviac súborov na stiahnutie pre PHP-Fusion systém do konca Marca bude povýšený na správcu tejto sekcie. Podmienky pre pridanie súborov sú následovné:

- Súbory pridávajte cez odkaz v menu Pridať Download
- Download musí byť pre PHP-Fusion systém (verzia 7.0 a hore)
- Musí byť 100% funkčný, RAR formát
- Nesmie obsahovať žiadne reklamné súbory
- Pri pridávaní súboru musíte vyplniť všetky polia vrátane zaškrtávacieho políčka pre zobrazenie veľkosti súboru
- Download bude skontrolovaný administrátorom. Pri porušení jedného z pravidiel nebude download akceptovaný.


Ďakujem za pochopenie,
s pozdravom root

PHP-Fusion 8Vytlačiť

PHP-Fusion 8Vzhľadom na to, že vývojári PHP-Fusion systému zahájili vývoj novej verzie PHP-Fusion 8, je aj na vás, či chcete pomôcť zlepšiť tento systém vašimi návrhmi a myšlienkami. Vaše postrehy budú odoslané vývojárom tohto systému. Komentáre, návrhy a vaše myšlienky píšte do fóra, do kategórie PHP-Fusion 8.

S pozdravom,
root

PHP-Fusion.sk v štádiu získavania titulu Oficiálnej podporyVytlačiť

TlačDnešným dňom táto PHP-Fusion podpora vstúpila do štádia testovania pre získanie titulu Oficiálnej podpory. Na kritéria dohliada admin tím hlavnej podpory - php-fusion.co.uk. Po dohode s administrátormi hlavnej podpory bolo stanovené štádium testovacej doby pre túto podporu. Boli by sme vďační, keď by ste k tomuto kroku prispeli aj vy vašou registráciou a otázkami v diskusnom fóre.

S pozdravom,
root

Nick Jones - Prvé výročie jeho úmrtiaVytlačiť

PHP-FusionJe naozaj ťažké uveriť, že 4. januára 2012 uplynul 1 rok od úmrtia zakladateľa PHP-Fusionu Nicka Jonesa. Čas beží veľmi rýchlo a život prináša zmeny. PHP-Fusion systém a jeho tvorcovia sa stále nevzdávajú a udržiavajú tento systém v dobrej kondícii. PHP-Fusion je stále lepší a udržiava si pozíciu jedného z najlepších Open Source CMS! Ešte raz chcem v mene Slovenskej PHP-Fusion komunity poďakovať za tento redakčný systém Nickovi Jonesovi.

S pozdravom,
rootKniha úprimnej sústrasti

Napadnutá podporaVytlačiť

BezpečnosťChceli by sme vám oznámiť, že keď ste registrovaný na iphpfusion.s* mali by ste si dávať pozor na svoje súkromné informácie. Databáza tejto podpory bola napadnutá už niekoľko krát za sebou. Majiteľ tejto podpory to oznámil len prvý krát. Skutočnosť je, že tento web bol napadnutý viac než 5x! Preto vás prosíme, aby ste zvážili svoje rozhodnutie či ostať na tejto podpore alebo nie.

S pozdravom,
PHP-Fusion.sk admin tím

Šťastný nový rok 2012VytlačiťPrajeme Vám Šťastný Nový rok 2012.PHP-Fusion.sk tím

Oficiálna PHP-Fusion Podpora - SKVytlačiť

PHP-FusionVítame Vás na PHP-Fusion Podpore pre Slovenskú Republiku. Keďže sa technológia vyvíja veľmi rýchlo, aj PHP-Fusion systém sa vylepšil až na aktuálnu verziu, PHP-Fusion 7.02.04, ktorá je bezpečnejšia a obsahuje štandardné modifikácie, ktoré vaša stránka potrebuje.

Keďže problémy sa stále nájdu, je tu pre vás diskusné fórum kde vám veľmi radi pomôžeme. Pravidlá sú na prvom mieste. Taktiež vás chceme upozorniť, že podporu pre PHP-Fusion Core 6 poskytovať nebudeme, keďže je už stará a PHP-Fusion tím už nevyvíja modifikácie a iné súčasti pre tento model.

Čo sa týka článkov, návodov a iných informácií, náš tím sa snaží preložiť čo najviac a čo najrýchlejšie väčšinu návodov a informácii z hlavnej PHP-Fusion podpory, ktorá je v anglickom jazyku. Nie nadarmo sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša.

Kde sa rešpektujú pravidlá sa aj niečo vyrieši. Boli by sme vďační, keby si každý z vás pri registrácii prečítal pravidlá pre túto komunitu.

Dúfame, že vám táto podpora prinesie riešenia pre vaše problémy a tento systém bude vašim obľúbeným!

EDIT: Mnohí sa pýtate, prečo máme v názve stránky Oficiálna SK podpora a na webe hlavnej podpory nie sme zapísaní. Je to preto, lebo na status oficiálnej podpory je potrebné mať členov, ktorý si žiadajú pomoc prostredníctvom fóra, ako to zvyčajne býva. Keďže túto podporu zakladáme nanovo, bez žiadnej predchádzajúcej databázy, máme veľmi nízky počet členov. Môžem Vám sľúbiť, že keď táto podpora začne žiť, pribudne aj odkaz na hlavnej PHP-Fusion podpore a to www.php-fusion.co.uk.

S pozdravom,
PHP-Fusion tím